יערות הכרמל חדרים

5/5

תוכן עניינים

הכירו את החדרים במלון יערות הכרמל

מתכננים להתארח בקרוב במלון יערות הכרמל היוקרתי? הנה מידע שימושי בנוגע לסוגי החדרים שניתן למצוא במלון. נמליץ לכם לבדוק את האופציות השונות וזאת מאחר וכל חדר שונה מהאחר גם מבחינת הגודל אך גם מבחינת הניראות והאיבזור שתוכלו למצוא בו.

חדר אורן במלון יערות הכרמל

חדרים איכותיים ומרשימים לחוויה המושלמת

למעשה אפשר להגיד שבכל אחד מהחדרים המצויים בתוך מלון יערות הכרמל אפשר למצוא הקפדה על הפרטים הקטנים ושמירה על רמה גבוהה של עיצוב, כמו גם תחזוקה וניקיון. כחלק מהסטנדרט הגבוה במקום, כל המיטות מאובזרות עם מזרן איכותי "עמינח פרוסט" שמיועד לשינה איכותית ובריאה. בנוסף יש בחדרים כספת, WI FI בחינם וכמובן שבכל חדר ישנו שירות חדרים במהלך השהות בו.

חדר אורן

חדר בגודל 27 מ"ר והוא נחשב לחדר שעליו ניתן לקבל את המחירים הזולים יותר בהשוואה לשאר החדרים והאופציות המוצעות. בחדר יש כספת, מסך טלויזיה, שולחן עבודה ופינת ישיבה וכמובן מיטה עם מזרן איכותי מבית עמינח. בחדר הרחצה יש מקלחון מפנק. החדר מתאים לזוג.

חדר כרמל

על אף העובדה שמדובר בחדר שגודלו זהה לחדר אורן (27 מ"ר) מחירו עשוי להיות יקר יותר במקצת בשל העובדה שנשקף ממנו נוף חלקי אל היער. גם חדר זה מתאים לזוג ומאובזר בצורה דומה לחדר אורן אך ניתן למצוא בו גם מיני בר, ערכת קפה ומייבש שיער.

חדר כרמל דלקס

הנוף הנשקף מחדר כרמל דלקס הוא אל היער ואל גן האחוזה והוא ממוקם בקומות 6-7 במלון. למעט זאת, האבזור וגודל החדר זהה יחסית לחדרים הקודמים שהוצגו קודם לכן.

חדר צמרת יערות הכרמל

חדר זה נחשב לאופציה נפוצה יחסית בקרב השוהים במלון וזאת בעקבות העובדה שמדובר בחדר גדול יותר (29/32 מטר). ביערות הכרמל חדר צמרת ממוקם בקומות 2-3 במלון וניתן למצוא בו מרפסת אשר צופה אל גן האחוזה ואל היער. להשלמת החוויה, תוכלו למצוא בשטח המרפסת גם שתי מיטות שיזוף מפנקות.

חדר כרמל במלון יערות הכרמל

חדר גן באחוזת יערות הכרמל

חדר שגודלו הוא 32 מטר, פונה גם הוא אל גן האחוזה ואל היער. גם בחדר זה יש מרפסת עם 2 מיטות שיזוף אך הוא ממוקם בקומת הקרקע.

סוויטה ג'וניור

גודלה של הסויטה הוא 52 מ"ר. יש בה חדר שינה וסלון וכמובן נוף אל היער ואל גן האחוזה. הסוויטה ממוקמת בקומות 7-6 והביקורות עליה ממבקרים קודמים פשוט מצוינות.

סוויטה ג'וניור באחוזת יערות הכרמל

סוויטה כרמל

בסוויטה זו תוכלו למצוא מרפסת עם שתי מיטות שיזוף וגם פינת ישיבה הכוללת שולחן עבודה. היא ממוקמת בקומות 4-5 ואורחיה יכולים ליהנות מסרטים ללא תשלום נוסף בחדר.

סוויטה אורן

מיקומה של הסוויטה הוא בקומה החמישית וגם בה קיימת גישה אל מרפסת הצופה אל גן האחוזה והיער. גודלה של הסוויטה הוא 46 מ"ר.

סוויטה צמרת

מדובר בסוויטה הגדולה במלון יערות הכרמל וגודלה הוא 61 מ"ר. היא ממוקמת בקומה הרביעית ויש בתוכה פינת ישיבה וגם שולחן עבודה.

אז לאחר שקראתם על מלון יערות הכרמל חדרים, וכבר אתם יודעים איזה חדר אתם בוחרים בחופשה הבאה שלכם בבית אורן, אז למה אתם מחכים? הזמינו עוד היום חופשה!

שם החדרגודל החדר (מ"ר)
חדר כרמל23
חדר כרמל דלקס23
חדר אורן25.5
חדר צמרת27
חדר גן27
סוויטה ג'וניור40
סוויטה כרמל33
סוויטה אורן35.5
סוויטה צמרת48
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin