ספא יערות הכרמל

5/5

תוכן עניינים

יערות הכרמל ספאבאחוזת יערות הכרמל, תוכלו למצוא ספא מפנק שיעזור לכם להירגע ממירוץ החיים ולקחת הפסקה מרעננת. הנה מידע על ספא הכרמל שיעשה לכם חשק להגיע לפינוק במקום.

איזה טיפולים ניתן למצוא בספא יערות הכרמל?

בספא המלון תוכלו להזמין טיפולים קלאסיים כמו עיסוי שבדי להרגעה ושחרור, עיסוי באבנים חמות להרגעת השרירים, רפלקסולוגיה להפגת המתח מאיזור כף הרגל, עיסוי קצוות הכולל עיסוי בקרקפת, כפות הידיים והרגליים וגם עיסוי משולב בו ניתן לבחור מספר של טכניקות שונות על בסיס התאמה אישית.

האם יש גם עיסויים קצרים בספא?

בעוד העיסויים הקלאסיים נמשכים בדרך כלל בין 45 דק' ל-50 דק' (למעט עיסוי באבנים חמות שעשוי לקחת גם 80 דקות) קיימת האפשרות להזמנה של עיסויים קצרים אשר משך בהם משך הטיפול מתקצר לכ-25 דקות. במסגרת הטיפולים הקצרים ניתן לבחור בין עיסוי של הגב, הכתפיים, הצוואר לבין עיסוי בכפות הרגליים. ניתן לבחור גם בעיסוי ב-4 ידיים, כלומר חוויה בה הטיפול מתבצע על ידי שני מטפלים במקביל.

ספא יערות הכרמל מציע גם עיסויים עמוקים

לאלו מכם אשר מעוניינים בעיסוי עמוק וממוקד, קיימות באחוזת יערות הכרמל אופציות לטיפולים שונים מסוג זה ולמעשה תוכלו לבחור בעיסוי רקמות עמוק באזורים שונים בגוף כולל אזור הצוואר והגב וגם להזמין טיפול מיוחד המתאים לספורטאים שמסייע לפני אירוע ספורטיבי או לאחריו ועוזר להחלמה של השרירים כמו גם הגמשתם וחימומם.

בוץ, אצות ים וגם פילינג

פרט לטיפולים שהזכרנו עד כה, ביערות הכרמל אפשר להזמין גם עטיפות גוף לצורך ניקוי העור והחדרה של נוזלים, כמו גם ניקוי והחלקה שלו. אלו שלושת הטיפולים שניתן למצוא בקטגוריה זו:

  • עטיפת אצות ים: 50 דקות של טיפול אשר עוזר בהחדרת לחות והזנה של העור.
  • פילינג: הסרה של תאים מתים ושימוש בדבש ואבקת קינמון לצורך הבראת העור ויצירת תחושת שלווה ורוגע.
  • עטיפת בוץ: מינרלים מים המלח שתפקידם להרגיע כאבי שרירים וכאבי פרקים. אורך הטיפול הוא בדרך כלל 50 דקות ובמסגרתו מסופק פילינג טבעי שעוזר להחליק ולנקות את העור.

מה עוד אפשר למצוא בספא יערות הכרמל בחיפה?מה עוד אפשר למצוא בספא יערות הכרמל בחיפה?

טיפולים להיריון: החל מעיסוי בשמן שקדים ועד לשיאצו שמשפר את הגמישות ומרגיע את הגוף.

יערות הכרמל ספא זוגי: מגוון עיסויים בחדרי טיפול זוגיים. לצד חלק מהטיפולים ניתן לקבל גם שמפניה, שוקולד, פירות העונה וטבילה בג'קוזי מפנק. הזמינו חבילה זוגית ובוא ליהנות ביחד.

 

יערות הכרמל – ספא מהחלומות

בניגוד למקומות אחרים, בספא אפשר ליהנות גם מחוויות נוספות כמו פדיקור או מניקור (משך הזמן הוא כ-45 דקות) וגם טיפולים הכוללים ניקוי של עור הפנים באמצעות ויטמינים ומינרלים איכותיים.

מחירים ועלויות

לכל אחד מהטיפולים יש תמחור שונה ולכן קשה לנקוב בסכום אחיד עבור הביקור בספא. אפשר להגיד שטווח המחירים לרוב יתחיל ב-255 ש"ח עבור הטיפולים הקצרים שלוקחים 25 דקות אך המחיר עשוי גם להגיע למעל 1,000 ש"ח עבור חוויה זוגית הכוללת עיסויים + שמפנה + ג'קוזי + פירות ושוקולד. עיסוי שבדי רגיל יעלה בדרך כלל סביב 390 ש"ח עבור טיפול שאורכו 50 דקות, בעוד עיסויים עמוקים יעלו כ-430 ש"ח.

*חשוב: המחירים אינם מחייבים את המקום ועשויים להשתנות כל הזמן, יש לבדוק את העלות הסופית לפני הזמנת הטיפולים במקום מול צוות המלון והספא. כמו כן, לעיתים ישנה האפשרות להשגת קופון, מבצעים (לאומי קארד, אמריקן אקספרס וכדומה) והנחות כאלה ואחרות.

לסיכום, ביקור ביערות הכרמל אינו שלם ללא ביקור בספא יערות הכרמל ואין ספק שזה חלק מרכזי מהחוויה. להזמנות ליערות הכרמל ספא (כולל הנחה)

יערות הכרמל ספא טלפון: 6655*

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin